Hraj pro mou ubohou duši..

4. září 2008 v 19:58 | Umbar |  >> Notes <<
Z dovolené jsem tu zase v plné parádě. Vím nic nepřibývá, ale mám zase krizi a nemůžu nic kloudného sesmolit.. Snad později na něco kápnu, co bude aspoň trošku dobré a s rychlostí světla vám to sem přihodím.. Do té doby však musíte číst ubohé výplody mé duše =)
Nevím já vážně nevím.. Lidi mě je tak divně... Přichází podzim, přišla škola, přijdou první známky a první problémy na sebe nenechaj dlouho čekat.. Lidi já nevím co budu dělat.. Jsem takovej jako přešlej mrazem.. Opět jsem se uzamkl celému širému okolí do svých myšlenek.. Moje nálady snad jezděj po horské dráze a sakra mohli by si dát pauza začíná mi bejt fakt zle..
Škola to je špatný.. Mé pocity jsou opravdu rozporu plné. Prostě myslím, že kdybych tam nebyl, udělal bych líp. Ta třída by fungovala i beze mě. Připadám si tam jaksi navíc.. A myslím, že to je opravdu pravda pravdoucí. Ale zase co když si to namlouvám? Zkrátka hlodají ve mě myšlenky různých typů a já mám v sobě jen větší a větší zmatek...Začal jsem pít jak nikdy předtím, bože já jsem i zkoušel kouřit a to jsem se zapřísáhl, že to nikdy nezkusím.. Asi je mi ze sebe zkrátka špatně jak nikdy dřív.. A neprocházím jen složitým obdobím jménem Puberta. S tím se jděte vycpat nebo kontaktujte moje rodiče. Oni vám jistě dají za pravdu.. V zápětí si půjdou postěžovat, že tohle asi nikdo jinej doma nemá..
Prostě zjevně smůla. Člověk se může snažit jak chce a stejně to půjde všechno k šípku.
Opravdu nevím co se mnou je.. Neví to náhodou někdo? Když to tak znova letem pročítám, tak vlastně ani tenhle článek nedává smysl. Člověk, kterej o mě v životě neslyšel mi asi těžko pomůže..No a zejtra zase do toho cvokhausu... Cvokem se asi brzo stanu já.. No aspoň ten klid je vyhlídka, která mě může těšit..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dromedka Dromedka | Web | 4. září 2008 v 21:26 | Reagovat

Tedy... pro tvé dobro, ještě sem nikdy neviděla kluka, vypsat si takhle duši... kdyby si byl holka, bylo by to celkem všechno normální, ale jakožto kluk, se musí počítat s nějakou zvláštní krizí ojedinělého druhu... Možná to má na svědomí opravdu jenom ten podzim a změna denního režimu... :)

Nemyslím si, že je to pubeta, ta se chová jinak... podle mě to vypadá na to, že si celkem dospělý, shcopně uvažující jedinec a věk s tím nemá co dělat... :) Prostě jenom krize, ale neboj, nic netrvá věčně a všechno nakonec přejde... to s tou třídou si jistě jen namlouváš, protože nikdy by to určitě nebyla třída bez chybějícího článku... :)

Nikdy jsem taky nepsala povzbudivě klukovi, tak nevím, jak na to, abych tě neurazila, nebo nenapsala nesmyslné tlachy plné přechytračelých keců... :)

Já bych byla cvokem celkem ráda, ale to je úvaha na jindy, takže ti přeju hodně štěstí, to se určitě spraví, kdyžtak se z toho vypiš... nemusíš to ani uvěřejňovat, prostě jenom piš... to pomáhá aspoň mě... :) Ještě jednou hodně štěstí!

2 Umbar Umbar | Web | 5. září 2008 v 6:18 | Reagovat

Dík i tobě =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama