Konec blogu + přesun na novou doménu

16. srpna 2010 v 14:45 | Umbar |  >>> Ostatní <<<
I přislo nevyhnutelné. Povídky zde přibývali jednou za x let. Pokaždé když jsem rozepsal nějakou kapitolovku, tak mě to v ten moment přestalo bavit. A i když jsem se snažil, bojoval jak se dalo a všemi dostupnými prostředky, prostě přišel konec. 

Uvědomil jsem si, že kapitolovky prostě nejsou nic pro mě a nikdy nebyli. Co mě baví je tvorba jednorázových povídek a tomu se chci věnovat.

S tímto vším přišel konec i mého osobního blogu, jež byl tvořen jako deník + dalších x kategorií s jinými tématy. Tento konec mě mrzí, ale je čas se posunout někam dále. 

Oba moje blogy končí, aby mohli vytvořit jeden blog. Na tomto novém blogu chci sloučit mou veškerou literární tvorbu z obou blogů. Vše tedy bude pěkně pohromadě a to je obrovské + jež jsem doposud neměl. 

Zdejších pár jednorázových povídek jsem přesunul už na novou adresu:" http://wwww.umbaruv-notes.blogspot.com ".

Proč právě blogger.com? Protože je to zkrátka úžasná věcička, která mi nabízí velmi příjemné pracovní prostředí s celou řadou vychytávek a zlepšováků, jež suveréně drtí "sblog.cz a blog.cz".

Takže tímto článkem se loučím. Tento blog bude za čas smazán nebo se propadne do propadliště dějin. V tomto jsem se ještě nerozhodl, avšak jak jsem již řekl, už teď mě lze najít na adrese:

Děkuji vám čtenáři, za vaše komentáře a vůbec ochotu si tohle někdy přečíst. A kdybych vám náhodou scházel tak se na vás těším, na nové adrese! Děkuji za všechno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama